o nas i naszej ofercie

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy młodą firmą zajmującą się tłumaczeniami, copywritingiem, a także transkrypcją tekstów. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych tłumaczeń w wielu językach przy zachowaniu możliwie jak najniższych cen. Precyzyjnie i w jak najkrótszym czasie przeobrazimy słowo, które zostało powiedziane w czytelny i profesjonalnie przygotowany, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, dokument. Tłumaczenia i  transkrypcje są wykonywane przez nas ręcznie z największą dbałością o szczegóły przy możliwie jak najniższych kosztach. Napiszemy dla Ciebie dowolny tekst – opiszemy Twój produkt czy usługę i zareklamujemy Twoją firmę w sposób chwytliwy i nietuzinkowy. Zajmujemy się profesjonalnym świadczeniem usług z zakresu transkrypcji tekstów, nagrań audio oraz z obrazu, a każde z wykonanych przez nas zleceń jest wielokrotnie sprawdzane i poprawiane przez Naszych kompetentnych i doświadczonych transkrybentów. Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest anonimowość i dyskrecja, dlatego nasza firma gwarantuje zachowanie pełnej poufności powierzonych jej materiałów. Zapraszamy do współpracy!

Zapoznaj się z naszą ofertą

Świadczymy usługi z zakresu tłumaczenia,
transkrypcji i copywritingu

Transkrypcja i przepisywanie tekstów

Transkrypcja i przepisywanie tekstów

Sporządzamy precyzyjne notatki posługując się skanami komputerowymi oraz zdjęciami. Dokładnie analizujemy zawarte na nich informacje i składamy je w jedną, spójną całość. Istnieją sytuacje i miejsca, w których wszystko musi zostać udokumentowane. Brak Ci sił na dodatkowe godziny za biurkiem? Nie przejmuj się. Przy pomocy Twojego nagrania lub notatki, wartościowy dokument pisemny sporządzimy za Ciebie.

Tłumaczenie tekstów

Tłumaczenie tekstów

Zajmujemy się szybkimi, dokładnymi i przede wszystkim profesjonalnymi tłumaczeniami tekstów. W naszym słowniku pojęcie „bariera językowa” nie istnieje – nasi doświadczeni tłumacze zajmą się przełożeniem tekstu, na którym Ci zależy na dowolny język, przy możliwie jak najniższych kosztach.

Pisanie tekstów i copywriting

Pisanie tekstów i copywriting

Tworzymy ciekawe, wartościowe i nietuzinkowe opisy produktów oraz usług, artykuły casualowe i branżowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi copywriterzy sporządzą dla Państwa dowolny tekst o dowolnym charakterze, dopasowanym do potrzeb Waszych klientów.

Działamy na terenie:

Szybka wycena

Wyślij swoje pliki do wyceny już teraz!