O naszej firmie

Poznaj naszą oferte

Czas to pieniądz – często słyszymy to zdanie. W dzisiejszym świecie czas ma dla człowieka ogromne znaczenie. Czasu wciąż jest zbyt mało, wciąż go brakuje, przez co ludzie często nie nadążają z nawałem obowiązków i szukają pomocy wśród osób oraz firm świadczących konkretne usługi. Firma alltrans powstała w okolicach Poznania, by pomagać ludziom, którym czasu zwyczajnie zabrakło, a jej konikiem są teksty w szeroko rozumianym tego pojęcia znaczeniu. Jedną ze specjalności firmy stanowi transkrypcja tekstów. Jest to usługa wymagająca ogromnych pokładów dokładności i skupienia – tymi cechami odznaczają się właśnie pracownicy firmy alltrans. Na podstawie dostarczonych przez klienta notatek, skanów jak i nagrań, firma jest w stanie zagwarantować, że przepisywanie tekstów odbędzie się w jak najszybszym czasie, a jednocześnie, że usługi świadczone będą na jak najwyższym poziomie, przy możliwie jak najniższych kosztach. Ludzie często szukają pomocy przy pisaniu tekstów, zależy im, żeby ich firma, usługa czy produkt zostały przedstawione w ciekawy i nietuzinkowy sposób, tak by tekst reklamowy zachęcał potencjalnych klientów do zapoznania się z przedstawioną ofertą i skorzystania z niej. Nie jest to sprawa łatwa. Pisanie tekstów, czyli copywriting wymaga od pracowników firmy alltrans dużej dawki kreatywności, lekkiego pióra oraz całkowitego skupienia się na  potrzebach klienta, a zarazem na jego własnych, możliwych klientach, którzy będą rozważać skorzystanie z jego usług, jednak wszystkie te umiejętności nie są obce copywriterom z alltrans. Teksty pisane są z myślą o konkretnym kliencie, dlatego każdy korzystający z usług firmy może być pewien, że otrzyma tekst w stu procentach oryginalny i przygotowany specjalnie dla niego. Firma zatrudnia wielu doświadczonych copywriterów o różnorakich zainteresowaniach i wykształceniu, dzięki czemu możliwe jest tworzenie wartościowych artykułów wielobranżowych. W alltrans swoją działalność z powodzeniem prowadzi również cały szereg wykwalifikowanych tłumaczy. Tłumaczenie tekstów możliwe jest dzięki dokładności i wysoko rozwiniętym umiejętnościom językowym pracowników firmy. Teksty tłumaczone są szybko – w myśl zasady, która zakłada znajomość wartości czasu klienta – i na wiele języków, jako że firma zatrudnia ludzi o przeróżnych pasjach oraz wykształceniu. W dbałości o jak najwyższą jakość firma alltrans zapewnia, że każde z wykonywanych przez nią zleceń jest wielokrotnie sprawdzane i poprawiane przez innych pracowników, by zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nią usług.

Transkrypcja / Przepisywanie tekstów

Transkrypcja / Przepisywanie tekstów

Przepisywanie tekstów jest czynnością niezwykle czasochłonną, na którą często szkoda czasu, a jednocześnie wymaganą w większości firm i instytucji. Są miejsca, zwłaszcza w większych miastach takich jak Poznań – biura, sądy czy uczelnie, w których co dzień powstaje masa, niezbędnych dla funkcjonowania tych instytucji oraz osób w nich przebywających, notatek.

Copywriting / Pisanie tekstów

Copywriting / Pisanie tekstów

W większych miastach, takich jak Poznań konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego tak ważne jest, by produkt lub usługa, a także sama firma ją świadcząca została zareklamowana w taki sposób, by klient zapragnął z niej skorzystać. Copywriting jest formą reklamy, z której korzystają firmy, by jak najkorzystniej i jak najciekawiej zaprezentować swoją usługę lub produkt.

Tłumaczenie tekstów

Tłumaczenie tekstów

Tłumaczenie może być tym bardziej skomplikowane, jeśli tekst zakrawać będzie o dziedziny techniczne, medyczne czy też finansowe. W większych miastach takich jak Poznań można znaleźć wiele firm, które zajmują się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów

Szybka wycena

Wyślij swoje pliki do wyceny już teraz!